1. pasaulē* -

risinājumos komandas sadarbībai, sanāksmēm, zvaniem un video

* Gartner, Magic Quadrant for Meeting Solutions

Pasaulē populāri pakalpojumi ...

Cisco Webex Meetings

Tiešsaistes tikšanās pakalpojums, kas nodrošina pirmklasīgu drošību, audio un video kvalitāti. Ieplānot tikšanos un tai pievienoties ir viegli, lietošana ir intuitīva, var dalīties ar saturu utt. Ērti, lai tiktos ar partneriem ārpus organizācijas.

Cisco Webex Teams

Nepārtraukts komandas darbs jebkurā laikā un vietā, izmantojot failu apmaiņu, video konferences, tāfeles, čatu, zvanus un citus rīkus, lai vadītu komandas darbu un ātrāk iegūtu rezultātu.

... un pieprasīta funkcionalitāte ...

Tikšanās
Čats
Tāfele
Faili
Plānotājs

... vienlaicīgi pieslēdzoties līdz tūkstošiem lietotāju

Lietotāja pieredze:
attālinātais darbs Webex

“Attālinātais darbs ir uz palikšanu. Visdrīzāk mūsu nākotne ir tāds hibrīda modelis, kur dažas dienas mēs strādāsim birojā, bet dažas no mājām vai arī jebkuras vietas pasaulē.”

Dagnija Lejiņa, Novatore

Kāpēc Cisco Webex?

Kvalitāte

Webex nodrošina visaugstāko skaņas, video un interneta savienojuma kvalitāti. Pateicoties globālai tīkla arhitektūrai un datu centriem dažādās pasaules malās tiek nodrošināts teicams interneta savienojuma ātrums neatkarīgi no lietotāja atrašanās vietas.

Dati ir drošībā, vienmēr!

Visu Webex datu pārraide no lietotāja uz lietotāju ir šifrēta. Jums ir iespēja šifrēt datus uz savām ierīcēm, dzēst datus uz nozaudētām ierīcēm, kā arī kontrolēt piekļuvi komandu datiem. Papildu tam, visi dati tiek dublēti arī mākonī.

Mērogojamība

Webex risinājumi oganizācijām ir vieni no mērogojamākajiem pasaulē, nodrošinot visu nepieciešamo atbilstoši biznesa apjoma un vajadzību izaugsmes tempam. Pateicoties Cisco mākoņdatu platformai jūs varat viegli saslēgties ar tūkstošiem lietotāju visā pasaulē vienlaikus.

Pilns nodrošinājums

Cisco Webex nodrošina pilnu paketi - programmatūra, ierīces, savienojumi, savietojamība ar trešo pušu sistēmām (piemēram, Microsoft, Google, Salesforce, utt.), lietošanas un uzturēšanas serviss, - lai tiešsaistes darbs noritētu tā, kā to vajag jūsu organizācijai.

Profesionālā sadarbība
bagātīgākai cilvēku pieredzei

intelektskontekstsprofesionāla
sadarbība

Cisco autentiskā profesionālā sadarbība (cognitive collaboration) nozīmē to, ka intelekts un konteksts caurvij ikkatru darbību - uzlabo savstarpējo komunikāciju, stiprina attiecības ar klientiem un veido efektīvas komandas, kas pieņem ātrus, gudrus lēmumus, labāk apkalpojot klientus visā pasaulē.

Profesionālo sadarbību nodrošina Webex tehniskās ierīces kopā ar mākslīgā intelekta un machine learning programmatūru. Cisco piedāvā pilnu ierīču un programmatūras paketi profesionālās sadarbības nodrošināšanai, lai sniegtu jums jaunu un aizraujošu kontekstuāla darba pieredzi.

Profesionālās sadarbības
galvenie ieguvumi

Ieskats cilvēkos

Kā uzlabotu kontaktu ar klientiem un kolēģiem? Šādu iespēju piedāvā vienīgi Cisco Webex. Vieglāk veidot attiecības ar cilvēkiem, komunicēt ar klientiem un uzrunāt apmeklētājus. Ar reālajā laikā pieejamiem 250 miljonu cilvēku un 20 miljonu organizāciju profiliem, kuru skaits turpina augt, jums vienmēr ir piejams konteksts jēgpilnu attiecību veidošanai.

Ieskats klientu pieredzē

Kas ir atslēga iesaistošām un peļņu nesošām attiecībām ar klientiem? Webex klientu pieredzes risinājumi izmanto mākoņdatu analītiku un mākslīgo intelektu, lai optimizētu aģentu pieredzi, konsolidējot kontaktu centra, operacionālos un biznesa datus, sniedzot pilnīgu ieskatu jūsu klientu pieredzē. Ko tas dod? Personalizētas, proaktīvas klientu pieredzes palielina klientu vērtību, uzlabojot biznesa finanšu rādītājus.

Webex asistents

Kā izvairīties no rutīniem sanāksmes uzdevumiem? Automatizējiet vienkāršus ikdienas uzdevumus pateicoties mākslīgajā intelektā balstītam digitālajam tikšanās asistentam. Pēc jūsu balss komandas tas palīdzēs pievienoties sanāksmei, piezvanīt īstajam “Jānim Bērziņam”, vadīt sanāksmi, dalīties ar saturu, veikt pierakstus, izcelt svarīgo un pat asistēs jums pēc sanāksmes. Webex asistents noņem spriedzi, lai jūs varat fokusēti strādāt pie svarīgiem uzdevumiem.

Sejas atpazīšana

Vai mēs esam agrāk tikušies? Kāds ir jūsu amats? Jums vairs nekad nebūs jāmin atbildes uz līdzīgiem jautājumiem. Sejas atpazīšanas funkcija piešķir vārda kartiņu katram, tiklīdz tas pieslēdzas tiešsaistē, lai jūs zinātu visus dalībniekus un viņu lomas. Sakiet “JĀ” tūlītējam kontekstam, kas sniedz personīgas tikšanās pieredzes, ievērojot privātumu.

75%

biznesa vadītāju uzskata, ka mākslīgais intelekts tiks ieviests viņu organizācijās nākamo 3 gadu laikā.

AI

mākslīgais intelekts spēlēs būtisku lomu inovācijās, kāpinot poduktivitāti un samazinot izmaksas.

Kāpēc pieslēgties tagad?

1
Darbu izpilde attālināti kļūst jo dienas, jo izplatītāka

Pakalpojumu dažādošanās, digitalizācija un jauna veida darba kultūras veidošanās kardināli maina to, kā mēs veicam savus darba uzdevumus. Labi izplānots attālināts darbs ir ieguvums gan darbiniekam, gan darba devējam, sniedzot virkni priekšrocību, kā, piemēram, lielāka produktivitāte, vairāk inovāciju, piesaiste uzņēmumam utt.

2
Informācija bez konteksta vairo neizpratni

Darbiniekiem ir būtiski iegūt informāciju un kontekstu, lai veiksmīgi veiktu savu darbu, bet informācijas pārsātinājums iznieko vērtīgo laiku, izraisa neefektīvu komunikāciju, nodarot būtisku kaitējumu darba ražīgumam - vidēji 16% kritums, nespējot atrast nepieciešamo informāciju.

45%

darbinieku sanāksmēs pavada vairāk kā pusi darba dienas.

90%

digitālās informācijas ir nestrukturēti dati dažādās datu bāzēs.

36%

darba laika tiek veltīts informācijas meklēšanai vai apkopošanai.

44%

darbinieku neatrod darba veikšanai nepieciešamo informāciju.

3
Attālinātā darba ieviešanas ieguvumi

Webex risinājumu ieviešana - savietojot aprīkojumu, programmatūru un tīkla pakalpojumus - transformēs jūsu darba vidi, sniedzot lielisku integrēta darba pieredzi visā tā plašajā spektrā.

 • Ātrāka darbinieku rekrutēšana
 • Augstāka darbinieku apmierinātība
 • Samazināta darbinieku rotācija
 • Plašāks talantu tīkls
 • Samazināta biroja “zaļā pēda”
 • Zemākas komunālās un aprīkojuma izmaksas
 • Mazas uzturēšanas izmaksas
 • Samazinātas ceļojumu izmaksas
 • Finansē sadarbību no operacionālajām izmaksām
 • Uzlabota rentabilitāte
 • Augstāka produktivitāte
 • Labāka pieejamība
 • Labāka pieejamība
 • Īsāks darījumu noslēgšanas laiks

Santa Monica Networks -
partneris profesionāliem risinājumiem

Cisco atzīts eksperts

2008. gadā Santa Monica Networks pirmie ieguva Cisco Systems vietējā Zelta partnera statusu, to vēlāk papildinot ar augstāko inženieru sertifikāciju (CCIE) un augstāko arhitektūras speciālista novērtējumu (CCDE).

IT risinājumu līderis LV & LT

Santa Monica Networks ekspertu komanda 40 cilvēku sastāvā nodrošina pilnu IT pakalpojumu spektru: sistēmu projektēšanu un tehniskos risinājumus, uzstādīšanu, drošību, uzturēšanu un pārvaldību.

Ieviesīsim optimālu Webex risinājumu
jebkurā organizācijā

Pievienojies miljoniem Webex lietotāju visā pasaulē!