Pakalpojumi

SMN Lietuvā un Latvijā ir vairāk nekā 60 profesionāļu komanda ar pamatīgu pieredzi tirgū un īpaša ilggadēja partnerība ar pasaulē atzītajiem IT ražotājiem. Vairāk nekā divus gadu desmitus piemērojam uzticamus IT risinājumus klientiem atšķirīgās jomās gan privātajā, gan publiskajā sektorā. Šobrīd apkalpojam 300 klientu.

SMN pakalpojumi ietver uzturēšanu, pārvaldi un profesionāļu konsultācijas.


Uzturēšanas pakalpojumi

Piedāvājam un uzstādām pasaulē atzītu ražotāju aprīkojumu, veicam garantijas un tehnisko uzturēšanu (bojātā aprīkojuma nomaiņa, konsultācijas, klātienes un attālinātā problēmu risināšana).

Pārvaldes pakalpojumi

SMN speciālistu radītie, uzstādītie un uzturētie pakalpojumi var tikt sniegti kā pilns pakalpojums konkrētām jūsu uzņēmuma vajadzībām. Jums nav jāiegādājas aprīkojuma īpašuma tiesības, jo piedāvājam to kopā ar visu pakalpojumu spektru – vajadzību novērtēšana, risinājuma ieviešana, uzturēšana un tehniskais atbalsts. Priekšrocības jūsu uzņēmumam: nav jārūpējas par novecojušo aprīkojumu, vienmēr var paplašināt vai modificēt risinājumu, mainoties jūsu vajadzībām.

Profesionāļu konsultācijas

Mūsu komandas profesionāļi sniedz konsultācijas aprīkojuma uzstādīšanas, IT sistēmu audita, apmācību, IP komunikāciju un IT drošības jomās. Mums ir 40 ekspertu komanda ar stiprāko un lielāko pieredzi – viņu spējas tiek pastāvīgi uzlabotas gan ar dažādu pieredzi, ko iegūst darbā ar klientiem, gan speciālu mācību laikā. Uzticami, profesionāli un vienkārši – jums nav jāmeklē konkrēti speciālisti vai tie jāapmāca savā komandā.

Kāpēc izvēlēties mūs?
Esam pirmie, kas ievieš jaunumus tirgū
Stiprākā profesionāļu komanda
Esam ieguvuši lielāko uzņēmumu uzticību
ISO 9001:2008 un ISO/IEC 27001:2005
Strādājam ar uzticamākajiem ražotājiem pasaulē
Partneri

Cisco partner

Cisco designs and sells a broad range of technologies that have been powering the Internet since 1984.

NetApp

NetApp, Inc. (NetApp, we, or us) is the data authority for the hybrid cloud.

Aruba Networks

Aruba, a hewlett packard enterprise company, is redefining the intelligent edge with reliable mobility and iot solutions for organizations of all sizes.

Dell Technologies

Dell empowers countries, communities, customers and people everywhere to use technology to realize their dreams.

Fortinet

High-performance, integrated security solutions for global organizations and providers of all sizes.

Palo Alto Networks

„We are the global cybersecurity leader, known for always challenging the security status quo. Our mission is to protect our way of life in the digital age by preventing successful cyberattacks.

IBM

IBM produces and sells computer hardware, middleware and software, and provides hosting and consulting services in areas ranging from mainframe computers to nanotechnology.

Check Point Software Technologies

Check Point Software Technologies Ltd. is a leading provider of cyber security solutions to corporate enterprises and governments globally.

Esam vienīgie partneri ar Palo Alto Networks autorizētā servisa centra statusu (ASC) Baltijas valstīs

Santa Monica Networks ir pirmie, kas ieguvuši Cisco Systems GOLD vietējā partnera statusu (2008. g.)

Esam pirmie, kas komerciālam klientam Lietuvā uzstādījuši un ieviesuši drošības incidentu un notikumu pārvaldības risinājumu (2008. g.)

Santa Monica Networks speciālisti ir pirmie, kas Lietuvā sasnieguši augstāko Cisco Systems inženieru sertifikāciju – CCIE

Pirmie Baltijas valstīs esam ieguvuši augstāko Cisco Systems arhitektūras speciālista novērtējumu – CCDE

Pirmie Lietuvas klientiem esam piedāvājuši jaunās paaudzes lietotņu ugunsmūra izstrādātāju – Palo Alto Networks