Par mums

SMN – profesionālu IT risinājumu līderis jūsu biznesam.

SMN piedāvātie inovatīvie risinājumi un datu pārraides tīklu, mākoņdatošanas un IT drošības ilggadējā pieredze ļauj klientiem koncentrēties uz pamatdarbību, bet IT risinājumu uzturēšanu nodot uzticamam partnerim.

Mūsu piedāvātie pakalpojumi ietver sistēmu projektēšanu, tehnisko risinājumu, kas atbilst vajadzībām izvēli, uzstādīšanu, uzturēšanu un pārvaldību. Klientiem sniedzam profesionālas konsultācijas IT drošības jomā. Veiksmīgi darbojoties jau 25 gadus, mums ir ekspertu komanda ar ilggadēju pieredzi, pasaulē atzīti tehnoloģiju partneri un klienti, kuri mums uzticas.

Uzticiet savu biznesa un organizācijas IT attīstību un problēmas SMN profesionāļiem un būsiet mierīgi par risinājumu kvalitāti, cenu un drošu palīdzību.

Santa Monica Networks darbojas Lietuvā un Latvijā. Mūsu klienti ir lielie un vidējie uzņēmumi (telekomunikāciju un interneta pakalpojumu sniedzēji, finanšu un apdrošināšanas sektors, tirdzniecības un rūpniecības uzņēmumi), enerģētikas uzņēmumi un valsts iestādes.

Kāpēc izvēlēties mūs?
Esam pirmie, kas ievieš jaunumus tirgū
Stiprākā profesionāļu komanda
Esam ieguvuši lielāko uzņēmumu uzticību
ISO 9001:2008 un ISO/IEC 27001:2005
Strādājam ar uzticamākajiem ražotājiem pasaulē
Partneri

Cisco partner

Cisco designs and sells a broad range of technologies that have been powering the Internet since 1984.

NetApp

NetApp, Inc. (NetApp, we, or us) is the data authority for the hybrid cloud.

Aruba Networks

Aruba, a hewlett packard enterprise company, is redefining the intelligent edge with reliable mobility and iot solutions for organizations of all sizes.

Dell Technologies

Dell empowers countries, communities, customers and people everywhere to use technology to realize their dreams.

Fortinet

High-performance, integrated security solutions for global organizations and providers of all sizes.

Palo Alto Networks

„We are the global cybersecurity leader, known for always challenging the security status quo. Our mission is to protect our way of life in the digital age by preventing successful cyberattacks.

IBM

IBM produces and sells computer hardware, middleware and software, and provides hosting and consulting services in areas ranging from mainframe computers to nanotechnology.

Check Point Software Technologies

Check Point Software Technologies Ltd. is a leading provider of cyber security solutions to corporate enterprises and governments globally.

Esam vienīgie partneri ar Palo Alto Networks autorizētā servisa centra statusu (ASC) Baltijas valstīs

Santa Monica Networks ir pirmie, kas ieguvuši Cisco Systems GOLD vietējā partnera statusu (2008. g.)

Esam pirmie, kas komerciālam klientam Lietuvā uzstādījuši un ieviesuši drošības incidentu un notikumu pārvaldības risinājumu (2008. g.)

Santa Monica Networks speciālisti ir pirmie, kas Lietuvā sasnieguši augstāko Cisco Systems inženieru sertifikāciju – CCIE

Pirmie Baltijas valstīs esam ieguvuši augstāko Cisco Systems arhitektūras speciālista novērtējumu – CCDE

Pirmie Lietuvas klientiem esam piedāvājuši jaunās paaudzes lietotņu ugunsmūra izstrādātāju – Palo Alto Networks